Değerli Meslektaşlarımız,
Tüm Kamu Eczacıları Derneği tarafından 23-27 Mart 2016 tarihleri arasında Hilton, Dalaman'da düzenlenecek olan 3. Ulusal Hastane ve Kurum Eczacıları Kongresi kontenjanları yoğun katılım talebi ve otel kapasitesinin (Hilton-Dalaman) sınırlı olması sebebiyle dolmak üzeredir. Kayıt yaptırmayı düşünen katılımcılarımızın en kısa sürede kayıt işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir. Daha sonra kayıt yaptıracak katılımcılarımız için konaklamalar "Suntopia Tropical (Pegasos Tropical) - Sarıgerme" otelinde yapılacaktır.

Saygılarımızla,
TÜKED YÖNETİM Kurulu KAPAT

Tüked
Değerli Meslektaşlarımız,

Değerli Meslektaşlarımız,

‘Farmamorfoz: Eczacılıkta Değişim’ sloganı ile başladığımız, eczacılıkta yenilenme ve gelişme hedefi ile ilerlediğimiz yolculuğumuza ‘Eczacılıkta şekillenme’ teması ile devam ediyor,

3. Ulusal Hastane ve Kurum Eczacıları Kongresi’nin 23-27 Mart 2016 tarihleri arasında Hilton Dalaman’da gerçekleşeceğini duyurmaktan onur duyuyoruz.

Bu kongrede; diğer sağlık çalışanları ile birlikte sağlık bakım hizmetlerinin merkezinde yer alan mesleğimiz adına eczacılık hizmet modellerinin geliştirilmesinin önemini, gerekliliğini ve yapılandırılmasını tüm paydaşlarımızla birlikte konuşacağız.

Çağın gerektirdiği mesleki şekillenmeyi tüm boyutları ile ele alacağımız
3. Ulusal Hastane ve Kurum Eczacıları Kongresi’nde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Ecz. Mustafa Gönen
Tüm Kamu Eczacıları Derneği Başkanı

Değerli Meslektaşlarımız,

Tüm Kamu Eczacıları Derneği tarafından 23-27 Mart 2016 tarihleri arasında Hilton, Dalaman'da düzenlenecek olan 3. Ulusal Hastane ve Kurum Eczacıları Kongresi kontenjanları yoğun katılım talebi ve otel kapasitesinin (Hilton-Dalaman) sınırlı olması sebebiyle dolmak üzeredir. Kayıt yaptırmayı düşünen katılımcılarımızın en kısa sürede kayıt işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir. Daha sonra kayıt yaptıracak katılımcılarımız için konaklamalar "Suntopia Tropical (Pegasos Tropical) - Sarıgerme" otelinde yapılacaktır. Saygılarımızla,

SPONSORLAR
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor